Neuvěřitelná fantazie

23. června 2011 v 18:26 | K* |  Zábava
Mám tu připravených pár knih plné fantazie ;)

Horory na dobrou noc 3
Deset hororových povídek, jejichž hrdiny jsou hlavně děti. To vše z pera proslulého britksého autora (např. seriály Poirot nebo Vraždy v Midsomeru). Již ve třetí sérii v pořadí se setkáme např. s televizní show, ve které jde doslova o život. dražbou dívenky na internetu či vraždícím masážním křeslem. Anthony Horowitz (BB/ART)
Kupuj zde! (144 Kč)
imagebam.com

Modrý měsíc
Zdá se, že lásce mezi Ever a Damenem nestojí nic v cestě. Hrdinka se pomalu začíná sžívat se svými schopnostmi a proniká do temného, svůdného světa nesmrtelných. Jenže pak Damen onemocní, začne chřadnout a ztrácet své neobyčejné schopnosti. Zoufalá Ever se na jeho záchranu vydá do Země léta a tam objeví způsob, jak vrátit čas. Jenže má na výběr ze svou možností... Alyson Noelová (Argo)
Kupuj zde! (269 Kč)
imagebam.com

Carmilla
Magický a strašidelný příběh zárověň vás přenese do 19. století na zámek. Slečna Laura tam svoji touhu po milování s muži ukájí v náručí svých přátelkyň. Jenže jedna z nich za záhadných podmínek zemře a v tu chvíli se u Laury zjeví překrásná Carmilla. Od té doby se začnou na zámku i v jeho okolí dít zvláštní věci... Joseph Sheridan Le Fanu (Čas)
Kupuj zde! (152 Kč)
imagebam.com

Váhání
Vlkodlaci z Mercy Falls se vracejí. Když se Grace a Sam konečně našli, nekončí jejich příběh happy endem. Teď totiž musí bojovat za to, aby mohli zůstat spolu. Sam se musí vyrovnat se svou minulostí, kdy přes zimu byl vlkem a v létě člověkem, a Grace se stále víc a víc bojí budoucnosti. Ani jeden netuší, že uvnitř Grace roste hrozba, která je může rozdělit. Maggie Stiefvaterová (Argo)
Kupuj zde! (298 Kč)
imagebam.com
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama