Srpen 2012

Parfém Lady Gaga: temná strana slávy

31. srpna 2012 v 14:49 | K* |  Beauty news
Dlouho očekáváná vůně Fame je konečně k dostání. Chcete vonět jako 'Monster Queen' ?

Snad skoro každá zpěvačka či hollywoodská herečka již má svůj parfém. Nedávno do provoněných vod vstoupila i Madonna se svým Truth or Dare. Nejvíce napětí ale kolem sebe vyhudovala Lady Gaga. "Bude mít vůni krve!" pročísly svět bulvární titulky. A zpěvačka strategicky nic nepopírala. Pokud vám tedy krev voní jako koktejl orchidejí, medu, broskve, jasmínu, lilie a rulíku, pak se předpovědi naplnily.

Temná vůně si vysloužila i temnou a dráždivou kampaň. Bohyně Lady Gaga na ní odhalila své tělo, jež zahalila jen omamným parfémem, a teď jí její malá monsta nemohou odolat.

Podívejte se na trailer k parfému Fame.

5 nejčastějších chyb na prvním rande

29. srpna 2012 v 18:30 | K* |  hotLIST
1. Nemluvíte
Ještě v pátek večer jste s ním flirtovala, ale najednou sedíte naproti sobě v kavárně a vy nemáte slov. Chyba. Udržujte podobné tempo, jaké jste nasadila už při setkání, jinak bude muž zmatený. Ptejte se ho na vše se zájmem a povídejte si o neutrálních věcech.

2. Mluvíte o minulosti
Vaši bývalí partneři toho možná budoucího vážně nezajímají. Alespoň ne na první schůzce. Stejně tak se vy jeho neptejte na jeho šrámy z dřívějška. Ještě nemusejí být všechny zahojené.

3. Mluvíte o budoucnosti
Pro první rande platí přísné embargo na množné číslo alias úvahy typu 'my' a to stejné platí i pro budoucí čas. Držte se v realitě. Na společné plánování bude času hodně.

4. Řešíte osobní život
Chcete si postěžovat na školu, kamarádky, nebo příbuzné? Rozhodně ne jemu. Od toho jsou jiní. Říkejte mu pozitivní věci, na ty negativní bude času dost.

5. Jako malá holka
Situace: Naproti vám sedí dokonalý muž, jakého jste si v dětství vysnila, a vy se rázem propadnete do předškolního věku. Chichotání, pošťuchování nebo nejapné poznámky, to je něco, o co on opravdu nemá zájem.

Proměny Miley Cyrus

28. srpna 2012 v 17:09 | K* |  Star style
Hannah Montana všechny šokovala. Dlouhovlasou brunetku vystřídala peroxidová punkerka.

Byla to vtipná malá holčička, a teď se bude vdávat. Sitcom s Miley alias pop zpěvačkou Hannou Montanou v hlavní roli obletěl celý svět. Usměvavý obličej dlouhovlasé puberťačky s tmavými prameny a blond parukou se rázem ocitl na penálech, školních taškách, sešitech - jednoduše byla nejlepší kamarádkou každé školačky. Teď ale Hannah Montana vyrostla a definitivně se stala Miley Cyrus. Hollywoodská hvězdička změnila styl i barvy vlasů. Z roztomilé country zpěvačky se zrodila holka s vkusem rockerky a také vlasy se proměňovaly - nejprve tmavě hnědé, pak přišla blond a nakonec přišel ke slovu i strojek na vlasy, a z dlouhých pramenů zbylo rošťácké číro.

Podívejte se do galerie na všechny její proměny. V jaké etapě se vám Miley líbila nejvíc?

První ochutnávka z filmu "Carrie"

27. srpna 2012 v 18:09 | K* |  Filmy měsíce
Podle toho, co předvedla v "Ať vejde ten pravý" a "Kick-Ass", není Chloe Moretz holka, se kterou bychom si měli zahrávat. Nicméně, aspoň na to vypadá. Takže když vyplavalo na povrch,že bude hrát v remaku filmu Carrie, který jehož originál byl natočen podle stejnojmenné předlohy spisovatele Stephena Kinga, by se dalo říct, že mi přešel mráz po zádech, protože ona je v těchto rolích tak přesvědčivá.

Webový magazín Entertainment Weekly nám dal exkluzivní ochutnávku z filmu, který bude známý jako zatím nejkrvavější, ve kterém Chloe Moretz hrála, a to v podobě fotek. První je z velmi známé "prasečí" scény:

Její matku, Margaret White, si na filmových plátnech zahraje Julianne Moore.
Při optání se na nejvíce ikonickou část filmu Chloe řekla: "Měli jsme asi jenom čtyři šance natočit tuto scénu správně. Pak totiž ty věci zanechaly skvrny na vašich vlasech!"

Pro celý rozhovor a více fotek navštivte EW.com. Carrie zaútočí do kin 13. března 2013. A aby jste měli i trošku představu, tady je fotka Sissy Spacek ve stejné roli v originálním filmu!

Let's Dance: Revolution

27. srpna 2012 v 17:39 | K* |  Filmy měsíce
Těžko říct, proč se navzdory příběhům typu Romea a Julie nebo Hříšného tance mladí lidé stále zamilovávají do těch, jejichž lásku si budou muset proti odporu celé rodiny vybojovat. Ale stále znovu a znovu se do toho pouštějí, protože lásce prostě neporučíš. Mladá tanečnice Emily by mohla vyprávět. Přijela do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. Jenže pak se seznámila se Seanem a začaly jí problémy. Sean totiž vede kontroverzní pouliční taneční skupnu hnutí MOB, které tančí na nejrušnějších místech ve městě. Jejich hlavním cílem je způsobit co největší šok a být pořádně vidět i slyšet. Sean Emily učaruje a ona se rozhodne do projektu zapojit. Jenže Emilyn otec, bohatý byznysmen, nesouhlasí, aby se jeho dcera poflakovala s pouliční bandičkou. A tak to chce tanečníkům pořádně osolit. Místo, kde už MOB dlouho trénují, chce zrekonstruovat a využít k obchodním účelům. K tomu potřebuje vystěhovat tisíce zde žijících lidí. Skupina MOB se na protest proti tomu rozhodne vyrazit do ulic a tancem upozornit na problém těch, kteří zůstanou bez domova. Teď už skupina netančí jen proto, aby provokovala, nyní tančí pro dobrou věc... Ano, "Let's Dance: Revolution" je pohádka pro nenapravitelné romantiky a s realitou nemá nic společného. Ale pokud máte romantické duše, vykašlete se na to a budete si užívat všeho toho tancování a boje, který o svou lásku budou muset Emily a Sean svést. Na ten film se prostě moc příjemně kouká!

Trailer: zde
V kinech od: 30. srpna
Hodnocení: ☆☆☆

Sami ve dvou

25. srpna 2012 v 21:00 | K* |  Zápisníček
Minulý týden jsem čekala v kavárně na své kamarádky, když si k sousednímu stolu sedla mladá žena. Ještě před tím, než si objednala kávu, vytáhla svůj mobil a zuřivě do něj ťukala, jako by se právě zabývala prodejem akcií Facebooku. Chvilku po ní dorazil její přítel, ale místo toho, aby se ho zeptala: "Miláčku, jaký jsi měl den?", ho pozdravila otázkou: "Znáš už novou aplikaci 'Aroundme'?" Po stručném "ano" i on vyndal z kapsy kalhot svůj iPhone a od té chvíle "datlovali" na svých telefonech s virtuozitou pokladní v supermarketu jako dva autisté na rychlém rande. V tu chvíli jsem nevěděla, co mi připadá horší, jestli párečky, které sedí beze slova v restauraci, protože si nemají co říct, nebo párečky, které mlčky surfují po internetu. Vůbec mám poslední dobou pocit, že se rozmáhá nová mobilová mánie. Nedávno jsem byla na koncertu jedné oblíbené kapely a cítila jsem se jako na high-tech veletrhu, z davu tady vyčnívaly stovky smartphonů a většina návštěvníků se ani nepohupovala v rytmu hudby, ale jen strnule postávala, aby jejich videa nebyla náhodou rozmazaná. Potom je hned vyvěšovali na Facebook, aby všichni přátelé mohli vidět, že se ještě dala sehnat vstupenka na vyprodaný koncert. A bohužel ze všech nejhorší je má kamarádka Pavla. Její telefon pípá a zvoní v minutovém rytmu a ona se na něj vrhá s takovou panikou, jako by byla mladou matkou, která je jako paralyzovaná, jakmile se její dítě rozbrečí. Normální rozhovor tak s Pavlou bohužel už není možný, protože je permanentně pohlcená svým svým on-linovým světem. "Tomáš mi posílá vždycky tak vtipný smajlíky, je to prostě miláček." Nebo: "Evičky nová profilová fotka na Facebooku je opravdu šílená, vůbec nechápu, jak si ji tam mohlá dát." V takovém případě už mohu s dotyčným mít jen soucit a boj o přízeň vzdát. Sice mám sama iPhone a v AppStoru nakupuji stejně často jako v Bershce nebo v Tesku, hodně chatuji a průběžně na Facebooku sleduji, kdo jde příští týden na jakou party, ale to už má určité meze! Když jsem v klubu, chci se bavit a nikdy mě ani nenapadne v davu na tanečním parketu hodnotit fotky mých facebookových přátel "to se mi líbí". Samozřejmě, že pětiminutové zpoždění svého přítele, na kterého čekám v pizzerii, občas překonám tím, že se dívám na své e-maily nebo si přečtu na internetu nějakou pikantnost ze světa celebrit či napíšu něco na blog, ale když přijde, mám oči jen pro něj, a to stoprocentně!

Dress like... Olivia Palermo

25. srpna 2012 v 20:00 | K* |  Look měsíce
Módní ikona Olivia Palermo je žena mnoha tváří. Pokaždé nás překvapí outfitem podle posledních trendů !

1 Působivý Náhrdelník s různě velkými kroužky (Tasmin.cz, 690 Kč)
2 Nadčasové Sako s černým límcem (Orsay, 1099 Kč)
3 Námořnické Tričko se širokými morými pruhy (Zara, 399 Kč)
4 Klasické Černé kraťasy s vyšším pasem (H&M, 399 Kč)
5 Jemné Náramky s dechberoucími krystaly nejen na večer (Swarovski, informace o cenách v obchodě)
6 Rozkvetlé Koženkové minipsaníčko (Anna Smith, Zoot.cz, 669 Kč)
7 Signální Červený lak na nehty (Alessandro, 280 Kč)
9 Semišové Modré lodičky se středně vysokým podpatkem (CCC, 699 Kč)

Máma

25. srpna 2012 v 19:06 | K* |  Zápisníček
Amazing.
Lovely.
Intelligent.
Happy.
Beautiful.
Marvellous.

Jedna část z rodičů - máma. Naprosto jí zbožňuju. No, možná se nevídáme až tak často, jak bychom obě chtěly, ale i to mi vzhledem k naší situaci stačí. Když jsem byla mladší, měla jsem někdy chuť jí vážně *cenzurováno* za to, že na mě furt nadává a za to, že mě buzeruje. Ale .. je to vlastně část výchovy. Máma je člověk kterému na vás záleží, všichni ve vašem životě se na vás stejně jednou vykašlou ale máma vždycky bude jenom na vaší straně. Vždycky vás podpoří, pomůže vám. Ona je ten člověk, kdo vás vychoval a poskytl vám vše, co jste kdy potřebovali - lásku. Je to žena, která vychovává dítě, dá mu vzácný dar - narození (pokud ovšem nejste z umělého oplodnění). Moje máma navždy bude mít můj respekt a úctu, je to ta nejkrásnější a nejhodnější osoba kterou znám. Děkuju, mami.

Make up like.... Amber Heard

21. srpna 2012 v 13:00 | K* |  Beauty news
AMBER HEARD
Femme fatale z "Rumového deníku" září nejen svými korálovými rty

Nalinkováno
Tužka "Perfect Eye Waterproof eyeliner" (Too Faced, 490 Kč)

Nepřehlédnutelná
Řasenka "Big & Beautiful Play It Big" (Astor, 219 Kč)

Růže
Tvářenka "Rose aux Joues" (Guerline, 1200 Kč)

Matná vzpomínka
Rtěnka "Lipstick Mat" č. 15 (Sephora, 290 Kč)

Šanghajský expres

21. srpna 2012 v 11:10 | K* |  Trendy úlovky
Zajeďte si na Východ, velí heslo této sezony přinejmenším v módním světě! Asijský look rozvíjí svou krásu stejně jako lotosová poupata a přináší do každodenního života závan exotiky. Ingredience pro moderní interpretaci stylu gejš jsou kimona, čínské stojací límečky, opulentní květinové potisky a Asií inspirované motivy. U dvoudílného modelu Antonia Marrase došlo k sloučení protikladů do vzrušujícího celku. Pouzdrová sukně s krajkou působí trochu "evropsky" ale bunda z patchworku se stojacím límečkem je naproti tomu jako vystřižená z Dálného východu. Dries van Noten s květinovými a ptačími motivy japonská kimona z 18. století. U outfity, jako je svetr a úzké kalhoty od značky Kenzo, vás uchvátí vyšívané tygří hlavy. Zac Posen vzdal hold ženským křivkám v hedvábných šatech s módním volánkem v oblasti pasu.

Antonio Marras

Dries Van Noten

Kenzo