Září 2012

Lana del Rey: Z plavovlásky na brunetu!

19. září 2012 v 20:09 | K* |  Rozhovory
Osobitá zpěvačka překvapila a svoji plavou hřívu obarvila nahnědo!

Ačkoli by to nikdo do popové divy neřekl, zpěvačka se rozhodla své světlé prameny proměnit v oříškově hnědé.

Někteří její fanoušci však změnu přivítali s nelibostí a na sociálních sítích její nový look ironicky komentovali, což ale zpěvačce evidentně nevadí. Naopak se Lana nechala slyšet, že plánuje své hnědé vlasy zbarvit ještě více dotmava.

Zpěvačka, která byla loňský rok v Británii zvolena Nej ženou roku, svůj nový look předvedla minulý týden široké veřejnosti před nahrávacím studiem v Británii.

Chystá snad s novou deskou Lana i novou image? Necháme se překvapit.

Jak nosit: Country styl

19. září 2012 v 19:59 | K* |  Fashion news
Kůže, denim a kovbojské boty...

Nadčasový country styl je po krátké odmlce opět na přehlídkových molech a červeném koberci. Není třeba se inspirovat Madonninými modely z roku 2000, nové pojetí country stylu je o něco romantičtější, a přitom stále sexy.

Letos se budou nosit barevné i džínové košile se štepováním, okovanými špičkami límců a kožené pásky. Vesty s třásněmi se opět vrátí na scénu a spolu s nimi zažijí comeback i ostatní doplňky v barvě velbloudí srsti.

Na nohy je ideální obout jemné páskové sandály, když už bude větší zima, postačí jednoduché balerínky. Kovbojské boty si obujte pouze tehdy, když máte na sobě jen jednoduchý outfit.

Účes postačí jednoduchý, jakoby neupravený, a klobouku se pro jistotu vyhněte. Cílem takového country looku je nepřeplácanost, proto se držte hesla: čím méně, tím lépe.