Beauty news

4 sexy odstíny pro vaše rty

7. října 2012 v 18:59 | K*
Podzimní polibky letos září všemi barvami.

Letošní podzim se, co se týče rtěnek, ponese v hřejivých barvách, ale jestli dáváte přednost neutrální barvě rtů před výraznou, na své si přijdete také. Fantazii se meze klást rozhodně nebudou.

Sexy nude
Ačkoli je to asi nejběžnější odstín, nosit se bude ke všemu a make-up snese od kouřových stínů po kočičí oči. Tyto rtěnky zanechají pusu naoko nahou, ale přitom ji dokážou rafinovaně 'přifouknout'. Svěží look vytvoříte v kombinaci s bezbarvým leskem.

Dark chocolate
Není třeba se obávat, že budete vypadat, jako kdybyste si rozmazala čokoládu po ústech. Rtěnky laděné dohněda jsou letošním hitem. Brunetám sluší temně hořká, blondýnky mohou sáhnout po světlejších odstínech.

Rudá klasika
Červené rtěnky ze scény jen tak nějaká barva nevystrnadí. Letos se nosí opět, a hned v mnoha odstínech. Temně karmínovou počínaje, svítivě rudou konče. Nezapomeňte před rtěnkou použít konturku. Červený nátěr má sklony se rozpíjet.

Vínová záře
Letošní podzim se nosí rty v barvě vína. Barva, která připomíná směs fialky s tmavě rudou, dodá vašim rtům nepřehlédnutelný šmrnc a vynikne jak u opálené, tak i porcelánově bílé pleti. K vínovým rtům už není třeba výrazného make-upu.


Parfém Lady Gaga: temná strana slávy

31. srpna 2012 v 14:49 | K*
Dlouho očekáváná vůně Fame je konečně k dostání. Chcete vonět jako 'Monster Queen' ?

Snad skoro každá zpěvačka či hollywoodská herečka již má svůj parfém. Nedávno do provoněných vod vstoupila i Madonna se svým Truth or Dare. Nejvíce napětí ale kolem sebe vyhudovala Lady Gaga. "Bude mít vůni krve!" pročísly svět bulvární titulky. A zpěvačka strategicky nic nepopírala. Pokud vám tedy krev voní jako koktejl orchidejí, medu, broskve, jasmínu, lilie a rulíku, pak se předpovědi naplnily.

Temná vůně si vysloužila i temnou a dráždivou kampaň. Bohyně Lady Gaga na ní odhalila své tělo, jež zahalila jen omamným parfémem, a teď jí její malá monsta nemohou odolat.

Podívejte se na trailer k parfému Fame.

Make up like.... Amber Heard

21. srpna 2012 v 13:00 | K*
AMBER HEARD
Femme fatale z "Rumového deníku" září nejen svými korálovými rty

Nalinkováno
Tužka "Perfect Eye Waterproof eyeliner" (Too Faced, 490 Kč)

Nepřehlédnutelná
Řasenka "Big & Beautiful Play It Big" (Astor, 219 Kč)

Růže
Tvářenka "Rose aux Joues" (Guerline, 1200 Kč)

Matná vzpomínka
Rtěnka "Lipstick Mat" č. 15 (Sephora, 290 Kč)
 
 

Reklama