Filmy měsíce

První ochutnávka z filmu "Carrie"

27. srpna 2012 v 18:09 | K*
Podle toho, co předvedla v "Ať vejde ten pravý" a "Kick-Ass", není Chloe Moretz holka, se kterou bychom si měli zahrávat. Nicméně, aspoň na to vypadá. Takže když vyplavalo na povrch,že bude hrát v remaku filmu Carrie, který jehož originál byl natočen podle stejnojmenné předlohy spisovatele Stephena Kinga, by se dalo říct, že mi přešel mráz po zádech, protože ona je v těchto rolích tak přesvědčivá.

Webový magazín Entertainment Weekly nám dal exkluzivní ochutnávku z filmu, který bude známý jako zatím nejkrvavější, ve kterém Chloe Moretz hrála, a to v podobě fotek. První je z velmi známé "prasečí" scény:

Její matku, Margaret White, si na filmových plátnech zahraje Julianne Moore.
Při optání se na nejvíce ikonickou část filmu Chloe řekla: "Měli jsme asi jenom čtyři šance natočit tuto scénu správně. Pak totiž ty věci zanechaly skvrny na vašich vlasech!"

Pro celý rozhovor a více fotek navštivte EW.com. Carrie zaútočí do kin 13. března 2013. A aby jste měli i trošku představu, tady je fotka Sissy Spacek ve stejné roli v originálním filmu!

Let's Dance: Revolution

27. srpna 2012 v 17:39 | K*
Těžko říct, proč se navzdory příběhům typu Romea a Julie nebo Hříšného tance mladí lidé stále zamilovávají do těch, jejichž lásku si budou muset proti odporu celé rodiny vybojovat. Ale stále znovu a znovu se do toho pouštějí, protože lásce prostě neporučíš. Mladá tanečnice Emily by mohla vyprávět. Přijela do Miami s velkým snem tančit na profesionální úrovni. Jenže pak se seznámila se Seanem a začaly jí problémy. Sean totiž vede kontroverzní pouliční taneční skupnu hnutí MOB, které tančí na nejrušnějších místech ve městě. Jejich hlavním cílem je způsobit co největší šok a být pořádně vidět i slyšet. Sean Emily učaruje a ona se rozhodne do projektu zapojit. Jenže Emilyn otec, bohatý byznysmen, nesouhlasí, aby se jeho dcera poflakovala s pouliční bandičkou. A tak to chce tanečníkům pořádně osolit. Místo, kde už MOB dlouho trénují, chce zrekonstruovat a využít k obchodním účelům. K tomu potřebuje vystěhovat tisíce zde žijících lidí. Skupina MOB se na protest proti tomu rozhodne vyrazit do ulic a tancem upozornit na problém těch, kteří zůstanou bez domova. Teď už skupina netančí jen proto, aby provokovala, nyní tančí pro dobrou věc... Ano, "Let's Dance: Revolution" je pohádka pro nenapravitelné romantiky a s realitou nemá nic společného. Ale pokud máte romantické duše, vykašlete se na to a budete si užívat všeho toho tancování a boje, který o svou lásku budou muset Emily a Sean svést. Na ten film se prostě moc příjemně kouká!

Trailer: zde
V kinech od: 30. srpna
Hodnocení: ☆☆☆
 
 

Reklama