V.I.P

Rihanna: Divoká dovolená plná večírků

21. srpna 2012 v 10:40 | K*
Barbadorská zpěvačka si umí užívat života. Rihanna (24) se svými přáteli prožila divokou dovolenou v italském Portofinu, kde nechyběl alkohol, cigarety a projíž%dky na člunu. A co by to bylo za celebritu, kdyby se zpěvačka do Evropy nevybavila nejnovějšími módními kousky jako plavkami s tygřím potiskem, výstředními slunečními brýlemi a kšilty. Rihanna v Itálii nevynechala ani nákupy se svými kamarádkami.

Jessica Alba: Relaxování po italsku

21. srpna 2012 v 10:30 | K*
Se skleničkou bílého vína a s úsměvem na tváři si užívala herečka sladkého života v Itálii. 31letá Jessica se ubytovala se svou matkou a svými dvěma malými dcerami Honor (4) a Haven (1) v elegantním luxusním hotelu "Santa Caterina" na pobřeží Amalfi. Bylo to jistě praktické, protože maminka Catherine mohla pohlídat vnučky, když dcera Jessica dovolenou nakrátko přerušila, aby v nedalekém Giffoni Valle Piana zahájila celosvětově největší festival dětských filmů.

Jennifer Lopez: Velkolepá oslava

21. srpna 2012 v 10:20 | K*
Zpěvačka nedávno oslavila své třiatřicáté narozeniny, ale po boku svého mladého přítele vypadá líp než kdykoliv předtím!
A narozeninová party byla přímo bombastická. I když to nebyly žádné kulatiny, tanečník a choreograf Casper Smart (25) se nijak nekrotil, když pro svou milovanou Jennifer chystal pompézní oslavu. Na speciální večer, který byl přichystán na luxusní jachtě Utopia III v New Yorku, se JLo opravdu vyfikla. V úzkých červených šatech od Toma Forda vypadala fantasticky a všichni její přátelé, kteří se na jachtu sjeli, se shodli na tom, že Jen její mladý milenec opravdu svědčí. Ten, kdo šel během příprav večírku okolo, se musel asi hodně divit, co se bude na jachtě dít. K vidění totiž byli muži, kteří chodili obtěžkáni dárkovými taškami věhlasných světových značek, v nichž se zřejmě ukrývaly drahé dárky pro Jennifer Lopez.

Všechno je růžové

4. května 2011 v 18:39 | Keinna Williams
Zpěvačka Pink (31) a její muž Carey Hart (35) se už nemohou dočkat na své první dítě, které by mělo spatřit světlo světa už tento měsíc!
Od té doby, co v jejím těle buší ještě jedno srdce, se divoká zpěvačka hodně změnila. Pryč je doba, kdy tvrdě pracovala na své postavě. "Už neposiluji, zato jím za dva. Chtěla bych mít zdravé dítě a smět v klidu přibírat," přiznala se zpěvačka. A koho by napadlo, že se rebelka Pink bude jednou procházet po pláži v Malibu v růžových šatičkách? Nikoho, dokonce ani ji samotnou, protože na Twitteru napsala: "Právě jsem viděla tuto svoji fotku a musela jsem se smát, vypadám jako růžová velryba." Podle lékařů se Pink narodí holčička.

imagebam.com
Rodiče v očekávání - Brzy už Pink a Carey Hart nebudou sami

imagebam.com
Dítě na cestě
Zpěvačka si hladí své rostoucí bříško
 
 

Reklama